Najbliższy termin szkolenia: 25 czerwca 2024 (wtorek), godzina 18:00


Jeżeli jesteś na tej stronie to zastanawiasz się na pewno jak zabezpieczyć swoją przyszłość finansową i cieszyć się godną emeryturą? Jeśli tak, to mam dla Ciebie wspaniałą okazję do zdobycia praktycznej wiedzy. Bo w finansach i inwestowaniu działa prosta zasada:

Każda dodatkowa wiedza to większe zyski i mniejsze ryzyko!

Wybór produktu emerytalnego do decyzja podejmowana na lata. Warto to zrobić świadomie. To nie jest tak trudne jak się wydaje.  Nie popełniaj błędów większości Polaków, którzy … chcą po prostu mieć to z głowy i wybierają pierwszy z brzegu produkt. Nie daj też się nabrać na rankingi o jednym ‘najlepszym IKZE’ nie rozumiejąc jak działają te produkty. Najlepszy produkt dla każdego … nie istnieje.

Zapraszam Cię serdecznie na nadchodzące szkolenie (które prowadzę raz na kwartał), które poświęcone jest tematowi  produktów emerytalnych takich jak IKZE czy IKE lub OIPE i nie tylko.

Nie oferuję produktów IKE/IKZE czy OIPE. Stąd możesz liczyć na samą praktyczną wiedzę a nie na hasła sprzedażowe!

Na szkoleniu dostarczę uporządkowaną wiedzę o całym rynku emerytalnym w Polsce. Zrobię z Ciebie eksperta w trakcie tego 1,5 godzinnego spotkania – krócej niż 1,5 godziny się nie da … próbowałem 🙂

A szkolenie w wersji online i na żywo to także doskonałe miejsce do zadawania pytań!

To co – widzimy się wkrótce?

Pozdrawiam,

Remigiusz Stanisławek
certyfikowany doradca finansowy EAFP, MDRT
(więcej informacji o mnie na tej stronie)

  Zapisy na szkolenie online

  Twoje imię

  Twój adres email

  Po wypełnieniu formularza otrzymasz potwierdzenie zapisu, a następnie przypomnienia o najbliższym szkoleniu – na tydzień, na jeden dzień i na 2 godziny przed szkoleniem. Udział na żywo w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.


  Najbliższy termin szkolenia

  Spotkania o tej tematyce prowadzę raz na kwartał.

  Data:
  :: 25 czerwca 2024 (wtorek)

  Godzina:
  :: 18:00 do 19:00 plus sesja pytań i odpowiedzi

  Miejsce: online, wygodnie w Twoim fotelu

  Szkolenie prowadzi: Remigiusz Stanisławek